پرش لینک ها

About

بهبود عملکرد فرایندهای صنعتی و کاهش هزینه‌ها، اهدافی هستند که برای بسیاری از شرکت‌ها در دنیای امروز مهم است. ما با ارائه بهترین راهکارهای کنترل و مدیریت انرژی و تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا ,  تلاش می‌کنیم تا به اهداف شما کمک کنیم.

ما با تلاش برای ارائه خدماتی با کیفیت و با اعتماد مشتریان، همواره به دنبال بهبود فرایندهای صنعتی شما هستیم. تیم ما، که از متخصصین و کارشناسان با تجربه تشکیل شده است، با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین، تلاش می‌کنند تا بهترین راهکارهای ممکن را برای شما ارائه دهند.

ما با تلاش برای ارائه خدماتی با کیفیت و با اعتماد مشتریان، همواره به دنبال بهبود فرایندهای صنعتی شما هستیم. تیم ما، که از متخصصین و کارشناسان بین الملل داخلی و خارجی با تجربه تشکیل شده است، با بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی‌ها و روش‌های نوین، تلاش می‌کنند تا بهترین راهکارهای ممکن را برای شما ارائه دهند.

الهام بخش, نوآور, فرصت ساز.

رمز موفقیت، پایبندی به هدف در زندگی است. (بنجامین دیزرائیلی)

رهبری در ارائه محصولات با کیفیت به منظور ایجاد پایداری درصنعت کشور.
بهبود بهره وری انرژی و کمک به حفظ محیط زیست با بهره گیری از تکنولوژی روز
Our services

راهکار های مهندسی

باردو راه حل های زیرساختی در کلاس جهانی را به مشتریان و ذینفعان در طیف وسیعی از بخش های صنعت ارائه می دهد.

خدمات آموزشی

خدمات فنی مهندسی

خدمات مشاوره و راه اندازی

خدمات بازرگانی

همکاران بین المللی

برند های معتبر توصیه شده از سوی گروه صنعتی باردو

LVF valves solutions

یکی از بزرگترین رهبران تولید انواع شیر آلات صنعتی با تمرکز بر ساخت این تجهیزات برای صنایع نفت و گاز، صنایع شیمیایی، پتروشیمی ها و نیروگاه ها که با سالها تجربه و قدمت کیفیت مطلوب این صنایع را عرضه می دارد.

MONDEO valves

تولید کننده انواع شیرآلات صنعتی ضد زنگ تمام استیل با کیفیت عالی برای صنایع مختلف از جمله برای مصرف در خطوت لوله سیالات در صنعت غذا . تولیدات این مجموعه از استاندارد های بالایی برخوردار است که کیفیت را تضمین می کند

Trusted by global brands
This website uses cookies to improve your web experience.